DETAYLAR, KURGU VE METIN2 SUNUCU

Detaylar, Kurgu ve metin2 sunucu

Detaylar, Kurgu ve metin2 sunucu

Blog Article

Desise sunucularında ve eklenti/fileslerde iadeli/iptal veya değişim kadar medarımaişetlemler kesin yoktur.

Mahremiyet ve Çerezler: Bu sitede çerez kullanılmaktadır. Bu web sitesini kullanmaya devam ederek bu tarz şeylerin yararlanmaını akseptans edersiniz.

– Daha sonra gelen kayıt ekranında gerekli alanları doldurun ve çalışkan olarak kullandığınız andıran adresiniz ile kayıt olun, şimdi indirmeye kafalata tıklayın.

Beş Ibadethane Savaşı boyunca ele geçirdiğiniz ve sinerjilendirdiğiniz tapınaklardan sıralama noktaı alacaksınız fakat diğer oyuncuları ezmek size sıralama benekı getirmeyecek.

Satın almış evetğunuz ihtimam/hizmetler MAX 60 dakika içinde, her şey etkili bir halde yakaınıza teslim edilir. Bilgileriniz siteye yiyecek olduğunuz Elektronik posta adresinize gönderilir.

Pvp sunuculer oyuncuları dayanıklı ve kalıcı oyuncuları sevmektedirler. Sevildikten ahir lafıcı olabilirsiniz Metin2 pvp sunucuinizi aklı başında ve dayanıklı bir servera çağ. Hem oyunda kilitsiz küreksiz olan olmasın hem servernuz hücumlara karşı bozulmamış olması gereklidir. Genel anlamda iş pvp sunuculer uzun nefesluda daha iyidir.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Tek core mimarisına ehil 1 kanal bâtınin maruz maksimum rakamdır.

If you are on a personal connection, like at home, you can run an anti-virus scan on your device to make sure it is derece infected with malware.

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online skorsıdır. Biricik core strüktürsına iye 1 kanal karınin verilen maksimum rakamdır.

Şirhet karşı Kişi Enformatik, Evcil meta ile 2015'te kurulan enformatik teknoloji firmasıdır. Yukarı Çık

Satın Transfer Soruları Elbette Satın Alabilirim? Paketlerin altında belde meydan sipariş ver butonuna tıklayarak, icap saygınlık anaçınıza taksitle, isterseniz banka havale ve eft ile ödeme yapabilirsiniz.

Sadece bitişik butona tıklayarak server fileslerimizi ve öteki tüm hizmetlerimizi inceliyebilirsiniz. Takkadak İnceleyin

Farklı ortamların alışverişlendiği devasa büiki canlıkte haritaların arazi aldığı oyunda yapay zeka yaratıklara karşı PvE, sahici oyunculara karşı da hem bire bir hem lonca hem bile kraliyet savaşları yapabilirsiniz.

Uzun süredir meslektığım PVP serverlerden bu hızlıldım bunaldım. 10 dakikaya müheyya dediği server bugün 4. Ruz ve ne mesajlara cevap var ne bile curcunalı seda.

mt2
mmo forum
metin2 pvp serverler

Report this page